GÜRSU MAHALLESİ UYDUCU

  • admin 

GÜRSU MAHALLESİ UYDUCU

GÜRSU MAHALLESİ UYDUCU,GÜRSU mahallesi uydu anten ve uydu cihazı arızalarınız için size haftanın her günü saat 20,00  kadar hizmet vermekteyiz.

çanak anten kurulumu ve ayarında en önemli sey ayarın azimut ayarının düzgün ve özene yapılabilmesidir.çanak ayarında yörüngeyi buldukdan sonra bile ince ayarınızı uydu yön bulucularla bularak hd kanallarınızın daha verimli hale gelebilmesi için iyi bir sinyal yakalamanız arttır.

uydu anten arızaları,

uydu montajı,

televizyon kurulumu,

televizyon arıza,

uydu kurulumu,

çanak anten

çanak anten kurulumu,MERKERZİ UYDU KURULUMU,merkezi çanak anten kurulumu,merkezi çanak anten,arıza,yapanlar,

uydu arıza,

çanak anten ayar,

 

yıldırım düsmelerinde en cok karsılasılan arıza çanak anten kablosunun ve uydu lnb yanmasıdır.böyle arızarda malesef lnb den alınan sinyalle birlikde uydu kablosu,

uydu cihazı ve televizyona kadar yıldırım düsebiliyor bunu engellemenin en iyi yolu hafa artlarının kötü oldugu zamanlarda uydudan gelen kaboyu çıkartmakdır.

hd bir cihazınız varsa hd kanalarınızın daha verimli halde izleyebilmek çin çanak anteniniz kablusunu 2-3 yılda bir değismesi gereklidir.

canak antenlerinizdeki ayarsızlık kanallaınızın eksik cıkması,kanalarınızda donmagibi probemler cıkmaktadır.

kanallarınızın eksik cıkması çanak anten ayarınızdan ,lnb arızAlanması,kablo oksitlenmesi veya su almasından cıkmaktadır.

eğer çanak anteniniz çift anten ise diseq bozulmasından dolayı ikinci anteniniz yani genelde hotbırd uydusu veya turksat uydunuz çalışmaz.

NEXT UYDU SANTRALİ KURULUMUmesi günete kalıyorsa mutlaka önem arz etmektedir.lnb baslıgından su girmememsi kablo ıcınden akan suyun uydu cihazınıza kısa devre ettiğinden dikkat edilmelidir.uydu arızası kolay görtülsede  bir o kadarda zordur.uyducu antalya,uydu tamiri,uydu ayar,uydu kurulu,uydu anten montajı,kurulum yaanar,uyducular,en yakın uyducu,mahalesi uyducu,GÜRSU mahalesi uydu servisleri,uydu fiyatarı,çanak anten fiyatı,servisi,tamirci,GÜRSU MAHALLESİ UYDUCU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir