Hakkımızda

ANTALYA TELEVİZYON ARIZA SERVİSİ

Televizyon Arıza Servisi

BİZ

Yarım asırı geçen tecrübemiz, elektronik cihaz onarımı yaparak sektörde faaliyet göstermeye başlayan firmamız özellikle televizyon bakımı ve onarımı alanında uzmanlaşmıştır. Aktif bir şekilde hizmet veremeye başladığımız yıllarda pek çok elektronik cihazın tamiratını yapıyor olan firmamız günümüzde televizyon marka ve modellerinin çoğalması üzerine bu cihazlara daha fazla yoğunlaşmıştır.

 

Günümüzde marka ve model gözetmeden her türlü televizyonun bakım ve onarım çalışmalarını yapmaktayız. Özellikle sıklıkla arızalanan plazma TV ve LCD TV modelleri teknolojik ekipmanlarımız ve tecrübeli uzman ekiplerimiz sayesinde kısa sürede onarılmaktadır.

 

Başta Samsung, Sony, LG, Panasonic, Vestel, Beko, Toshiba, Telefunken, Philips, Loewe olmak üzere tüm markaların eski ve yeni televizyon modellerinin arızaları firmamız tarafından giderilmektedir. Kadromuz bünyesinde bulunan elektronik teknisyenlerimizin her biri ayrı bir markanın ürünleri konusunda uzmandır.

TELEVİZYON ARIZA SERVİSİ

 

 

Televizyon Arıza Servisi
Televizyon Arıza Servisi

Profesyonel Arıza Hizmetleri

Antalya Televizyon Arıza, sadece elektronik teknisyenlerinden oluşan profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti
Servis Güvenliği
Müşteri Hizmetleri
+ 0 %
Verimlilik
0 %
Garanti