İçeriğe geç

Hakkımızda

ANTALYA TELEVİZYON ARIZA SERVİSİ

Televizyon Arıza Servisi
Televizyon Arıza Servisi

BİZ KİMİZ?

Yarım asırı geçen tecrübemiz, elektronik cihaz onarımı yaparak sektörde faaliyet göstermeye başlayan firmamız özellikle televizyon bakımı ve onarımı alanında uzmanlaşmıştır. Aktif bir şekilde hizmet veremeye başladığımız yıllarda pek çok elektronik cihazın tamiratını yapıyor olan firmamız günümüzde televizyon marka ve modellerinin çoğalması üzerine bu cihazlara daha fazla yoğunlaşmıştır.

TELEVİZYON ARIZA SERVİSİ

Günümüzde marka ve model gözetmeden her türlü televizyonun bakım ve onarım çalışmalarını yapmaktayız. Özellikle sıklıkla arızalanan plazma TV ve LCD TV modelleri teknolojik ekipmanlarımız ve tecrübeli uzman ekiplerimiz sayesinde kısa sürede onarılmaktadır.

Başta Samsung, Sony, LG, Panasonic, Vestel, Beko, Toshiba, Telefunken, Philips, Loewe olmak üzere tüm markaların eski ve yeni televizyon modellerinin arızaları firmamız tarafından giderilmektedir. Kadromuz bünyesinde bulunan elektronik teknisyenlerimizin her biri ayrı bir markanın ürünleri konusunda uzmandır.

TELEVİZYON ARIZA SERVİSİ

Kurumsal Yapı

DEMANT ELEKTRONİK siz değerli kullanıcılarımıza muhteşem bir servis deneyimi yaşatmayı prensip edinmiştir. Antalya’nın neresinde olduğunuz fark etmeksizin 2 saati bulan servis aralığımız ile 7 gün 24 saat servis kayıtlarınızı almaktayız. Televizyon, Klima ve Uydularınızın markası bizim için hiç önemli değil ! Her marka ve model Televizyon, Klima ve Uydularınızı tamir ediyor, parça gereksinimlerini orijinal parçalar ile çözüyoruz.

Vizyonumuz

  • Tüm kanallarda ürünler ve markalar üzeri entegre ve tutarlı müşteri deneyimini yaşatmak,
  • Stratejik iş birlikleri ile internet terminalleri ve katma değerli servisleri erişebilir ve kullanılabilir şekilde pazara sunmak,
  • Müşteriye doğrudan dokunan iş ortaklarımızın sayısını ve DEMANT ELEKTRONİK’in  görünürlülüğünü arttırmak,
  • Müşteri segmentlerine ve sektörlere özgü çözümler sunmak,
  • Exclusive ürünlere yatırım yapmak.

Misyonumuz

– Güvenli servis
– Ekonomik fiyat
– Garantili parça & işçilik
– Kaliteli malzeme
– Hızlı servis anında müdahale
– Deneyimli personel
– Profesyonel hizmet

Yılların verdiği tecrübeyle geliştirdiğimiz ürün ve marka çeşitliliğimizle her marka ürünlerinizin bakım, onarım, tamirini garantili ve hesaplı bir şekilde yapıp, verdiğimiz hizmetin arkasında durmak en önemli misyonumuzdur.

Televizyon Arıza Servisi
Televizyon Arıza Servisi

Garantili Teknik Servis

Hizmetlerimize o kadar güveniyoruz ki ! Teknik servis hizmeti verdiğimiz her marka ve model Televizyon, Klima ve Uydularınızıa  2 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Televizyon, Klima ve Uydularınızdaki sistemsel arızalarınızı en uygun fiyatlar ile gideriyoruz.

7/24 Servis Kaydı

Saat gecenin kaçı olduğu bizim için hiç önemli değil, sürekli olarak servis kaydı alan operatörlerimiz sizlere sabahın ilk saatlerine ya da çalışan müşterilerimiz için iş çıkış saatlerine dahi randevu verebiliyor. Tek yapmanız gereken web sitemizdeki telefon numaralarımızdan ya da iletişim formundan bizimle iletişime geçmek. Ekiplerimiz en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese belritmiş olduğunuz problemleri çözmek için gelecektir.

Müşteri Memnuniyeti
Servis Güvenliği
Müşteri Hizmetleri
+ 0 %
Verimlilik
0 %
Garanti
Televizyon Arıza Servisi

Profesyonel Arıza Hizmetleri

Antalya Televizyon Arıza, sadece elektronik teknisyenlerinden oluşan profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız.

error: Content is protected !!
WhatsApp chat