HİZMETLERİMİZ

TELEVİZYON ARİZA SERVİSİ HİZMETLERİMİZ, HİZMETLERİMİZ

Antalya’da Led tv televizyon  Lcd plazma monitör tamir  servis bakım ve montaj sektöründe öncü olan DEMANT ELEKTRONİK siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Beko,  Arçelik, Sony, Altus, Seg, Vestel, Samsung, LG, Panasonic, Phılıps, Seikon, Konka, Cosmos, Premier, Toshiba, Profilo,  daha birçok markaya servisi hizmeti vermekteyiz. Antalya’nın semtlerine servis araçlarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve işyerinizde bulunan cihazlara 6 ay işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Tamir yerinde ve anında müdahale imkânıyla en kısa sürede çözümler üretmektedir…

Demant Elektronik olarak sizlere Antalya da Televizyon kurulumu, montajı, ayarlarının yapılması ve kaliteli servis

hizmeti vermekteyiz.. Antalya ve Tüm İlçelerinde hızlı servis ve arıza, onarım ve bakım hizmetleri sağlamaktayız.

Televizyon arıza talebinde bulunan müşterilerimizde sıkça karşılaşılan arızalar ve sorular:
Televizyonum açılmıyor!, Televizyonum kanalları göstermiyor!, Televizyon kumandası çalışmıyor! Kırmızı ışık hatası! Ekranda çizgiler var! Televizyonum başlamıyor starting sorunu!, Kanallar sinyal alınamıyor!, Sinyal zayıf!, televizyonum internete bağlanmıyor!, Televizyon kanalları güncellemek!, 3d led tv kuramıyorum!, Tv sesi çıkmıyor!, Televizyon bakımı nasıl yapılır?, LED, LCD veya plazma aşırı ısınıyor!, Televizyondaki renkler kötü görünüyor!, Ses ayarları sorunu!, Işık yanmıyor!, Televizyon kapanmıyor!, Yazılımını güncelleyemiyorum! Gibi soruların cevaplarını öğrenmek ve servis desteği almak istediğiniz konularda sizleri memnun etmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.
LCD, LED veya Plazma televizyonlarınızı yılda en az 1 defa bakım yaptırmanızı öneririz.
Televizyon arıza bakım montaj hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Bir çok klima kullanıcısının maalesef bilinçli tüketici olduğunu söylememiz oldukca zor. Klimamızı bilir kişi monte edip kullanmaya başladıktan sonra iş tabiki bitmiyor. Bu konuda en iyi başlangıç, üretici firma tarafından size verilen kullanma kılavuzunu tamamen ve dikkatli bir şekilde okumaktır. Genel çalışma kuralları her ne kadar aynı olsada, her firmanın en iyi çalışma koşullarını ve önlemleri kendi ürettiği klima için bilmesi gayet doğaldır.Kullanma talimatına sadık kalmanız, daima sizin ve klimanızın sağlığı açısından önemlidir. Sonraki söylenebilecek şey şu olabilir; Nasıl arabalarımızın yıllık bakımları varsa, nasıl belli dönemlerde özel bakımları gerekiyorsa, klimalar içinde aynı şeyi söylememiz mümkün.

Klimamızın en çok bakım gerektiren parçalarından biri de filtreleridir. Peki filtrelerin temizleme süreleri ne kadardır? Klimanın kullanılacağı alandaki toz ve partiküllerin yoğunluğuna bağlı olarak ( ki çoğu klima size filtrelerin temizliğinin yapılması gerektiğini bir işaretle bildirir) 2 haftada bir temizlenmelidir. İç ünitede bulunan filtrelerin, maksimum 2 haftada bir tozunu almamız  ve 1, en geç 1 buçuk ayda birde ılık sabunlu su ile yıkanması gerekmektedir. Yıkama işleminden sonra uygulanacak dezenfektan kimyasallar, hijyen açısından çok daha doğru bir yaklaşımdır. Özel temizleme kimyasalları kullanmanız, oluşan bakterilere karşı dezenfektasyonda daha iyi bir sonuç alınması, bakteri veya küf sebebiyle oluşan kötü kokuların giderilmesinde daha etkilidir.

Filtre temizleme kimyasalları piyasadan kolaylıkla satın alınabilir. Filtre, yıkanma işleminden sonra mutlaka kurutulmalıdır. Yılda, 3 kez dış temizliğinin yapılmasıda uygun olur. Temizleme yaparken, üretici firmanın size işaret ettiği şekilde davranmanız çok daha uygun ve güvenli olacaktır. Tavan Tipi klimalarda, filtreler gene ortamın toz durumuna ve şartlara bağlı olarak yılda 1 kez temizlenmelidir.

Split ve Multi tip klimalardaki, elektrostatik filtrenin ise yılda 3-4 kez değiştirilmesi gerekmektedir. Klimanızın düzenli temizlik ve bakımınızı yapmanız hijyen için son derece önemli olduğu kadar, ondan sağlayacağınız verim için de önemlidir. Unutmayın daha verimli kullanmak demek aynı zamanda elektrik faturalarınızın daha düşük olması demektir. Sıcaklar klimasız , Klima bakımsız olmaz.

UYDU SERVİSİ, BAKIM ve MONTAJ, MERKEZİ UYDU

Antalya ve Tüm ilçelerin de uydu servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Uydu montaj işi belki basit gibi gözükebilir. UYDU SERVİSİ, BAKIM ve MONTAJ, MERKEZİ UYDUAslında öyle değildir. Çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Uydu kurulum sırasında oluşacak ufak sapmalar bile görüntüde kaymalar veya tv kanallarının gösterilmemesini sağlar. Dijital uydu yön bulucularımızla en doğru mm lik kurulumunu yapıp sizlere en iyi görüntüyü vermeyi garanti ediyoruz. İyi montajı yapılmamış uydu anteni size belki çok sevdiğiniz bir tv programını kaçırmanızı sağlayabilir. Bu gibi sorunları yaşamamak için uydu servisi Antalya ofisimizi arayabilirsiniz.

Antalya da her semte uydu montaj servisimiz vardır. Çanak montaj kurulum uydu alıcı satış arıza ve teknik destek hizmetimiz haftanın 7 günü verilmektedir.

UYDU SERVİSİ, BAKIM ve MONTAJ, MERKEZİ UYDU
 
GÜVENLİK KAMERA

Antalya güvenlik sistemleri şirketleri arasında Antalya ve çevresinde kamera güvenlik sistemleri, akıllı ev sistemleri, alarm takip merkezi, hırsız alarm sistemleri, trafo hırsız alarm sistemleri ve araç takip sistemleri (GPS) hizmetlerini en iyi kalitede müşterilerine sunmaktadır.

KAMERA KAYIT CİHAZLARI

Ne kadar önemli bir unsurdan bahsettiğimizin farkında olduğunuzu düşünerek sensörlerin tasarım, montajı konusunda yetkili uzman ekipler tarafından oluşturulmuş olması izmir güvenlik sistemleri şirketleri arasındaki…

YANGIN ALARM SİSTEMİ

Alarm Sistemleri İzmir ve çevresinde sunulan ürün ve hizmetlerin yetkili servis gibi bakım-onarım garantisi olup olmadığına iyice bakılmalıdır. Yaşam alanlarınızda kullanmak üzere hizmetini aldığınız alarm ya da diğer güvenlik…

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

Güvenlik sistemleri şirketleri arasında bizim firmamız da dâhil almayı düşündüğünüz güvenlik sistemi hizmetlerinde gelecek olan sinyalleri doğru değerlendirip ilgili yönlendirmeleri yapabilecek kapasiteye sahip profesyoneller tarafından haftanın her günü ve her saati hizmet verebilen bir güvenlik…

MOBİL TAKİP SİSTEMİ

Mobil Takip Sistemi ile her yerden kolayca herşeyimi kontrolüm altında tutuyorum ve bu kilometrelerce uzakta iken bile güvenle uzaklaşmam demek oluyor. Kamera sistemleri İzmir güvenlik sistemlerinin temelinde olan söylenilse de eyleme geçildiğinde tam olarak anlaşılan gizlilik …

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ

Çevremizden ve müşterilerimizden özellikle sıkça duyduğumuz konu, hizmetler gibi satışlardan sonraki aşamalarda gereken satış sonrası destek, teknik hizmetlerde sorun yaşandığı, bunun da müşteri merkezli hizmet vermek. Kartlı geçiş sistemlerin de kontrol sistemi merkez..

Televizyon Ariza

İletişim

Web Site Tasarım Turgut Özgür