KURUMSAL

TELEVİZYON ARIZA KURUMSAL, KURUMSAL

 

DEMANT ELEKTRONİK siz değerli kullanıcılarımıza muhteşem bir servis deneyimi yaşatmayı prensip edinmiştir. Antalya’nın neresinde olduğunuz fark etmeksizin 2 saati bulan servis aralığımız ile 7 gün 24 saat servis kayıtlarınızı almaktayız. Televizyon, Klima ve Uydularınızın  markası bizim için hiç önemli değil ! Her marka ve model Televizyon, Klima ve Uydularınızı tamir ediyor, parça gereksinimlerini orijinal parçalar ile çözüyoruz.

TELEVİZYON ARIZA KURUMSAL, KURUMSAL

Garantili Teknik Servis

Hizmetlerimize o kadar güveniyoruz ki ! Teknik servis hizmeti verdiğimiz her marka ve model Televizyon, Klima ve Uydularınızıa  2 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Televizyon, Klima ve Uydularınızdaki sistemsel arızalarınızı en uygun fiyatlar ile gideriyoruz.

7/24 Servis KaydıTELEVİZYON ARIZA KURUMSAL, KURUMSAL

Saat gecenin kaçı olduğu bizim için hiç önemli değil, sürekli olarak servis kaydı alan operatörlerimiz sizlere sabahın ilk saatlerine ya da çalışan müşterilerimiz için iş çıkış saatlerine dahi randevu verebiliyor. Tek yapmanız gereken web sitemizdeki telefon numaralarımızdan ya da iletişim formundan bizimle iletişime geçmek. Ekiplerimiz en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese belritmiş olduğunuz problemleri çözmek için gelecektir.

TELEVİZYON ARIZA KURUMSAL, KURUMSAL